אודותינו

פירמת עורכי דין אביטל מתמחה בייצוג חייבים ומטפלת בכל הנושאים הקשורים להסדרת חובות מול כל הגורמים הרלוונטיים במשק.

המטרה שלנו היא לסייע ללקוחות להיפטר מהעול הכבד של החוב והנושים, להגיע להבראה כלכלית ולחזור לחייהם הרגילים, ללא איומים וחששות, וכשהם יכולים לישון היטב בלילה.

אנו יודעים כי בעלי חוב סובלים מהגבלות רבות בכל תחומי החיים: עיקולי משכורת, הגבלת רישיון הנהיגה, הגבלת חשבונות הבנק ועוד. משרדנו מתמחה בהגעה להסדרי נושים במטרה להסיר את כל המגבלות הללו ולאפשר לחייב לשוב להתפרנס בכבוד ולכלכל את משפחתו.

מגוון
דרכי פעולה

המשרד פועל במגוון דרכים ביניהן:

  • הסדרת חובות תוך פריסתם על פני תקופה ארוכה.
  • צמצום היקף החובות.
  • הליכים משפטיים מול ההוצאה לפועל.
  • איחוד תיקים.
  • התנגדויות לחובות.
  • הליכי פשיטת רגל.
  • הסדרים מול הבנקים, עוד לפני שהחובות מגיעים להוצאה לפועל.

אנו מבקשים להעניק ללקוחותינו את האפשרות לפתוח דף חדש בחייהם, בלי עיקולים והגבלות, לאחר קריסה כלכלית או לאחר שהגיעו למצב כלכלי לא פשוט, מתוך קושי לעמוד בהתחייבויות שלהם; בנוסף, אנו מסייעים לבעלי תיקים בהוצאה לפועל.

עו''ד רון אביטל

מנהל המשרד הוא עו"ד רון אביטל, בוגר תואר ראשון (LL.B) במשפטים מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים רמת גן. עו"ד אביטל מתמחה בחדלות פירעון, גביית חובות, הוצאה לפועל ועוד, והוא חבר בוועדות השונות של לשכת עורכי הדין, כגון הוועדה לדיני משפחה ובית הדין הרבני במחוז דרום.

צוות המשרד כולל עורכי דין ותיקים ומנוסים בתחום החובות, אך עם זאת הוא דינמי ומקפיד להתעדכן בכל החידושים בתחום, כולל השתלמויות לעתים קרובות. אנו דוגלים בשירות אישי לכל לקוח – עד להשגת פתרון מלא לבעיה הספציפית שלו והחזרת החיים למסלולם התקין.

עתיד חדש
נטול דאגות

מטרתנו העיקרית היא שכל לקוח יוכל להתחיל בחיים חדשים, נטולי דאגות כלכליות, עיקולים וחשש מפני נושים. אנו עושים הכל על מנת לאפשר לחייבים למזער את החובות אליהם נקלעו ולהגיע להסדרים כספיים שיאפשרו להם להסדיר את חובותיהם ועדיין להמשיך להתקיים בכבוד.

לכן, אם אתם עומדים בפני הליכי הוצאה לפועל, מתמודדים עם עיקולים והגבלות או חושבים על פשיטת רגל – בחירה בפירמת עורכי דין אביטל תקנה לכם ייצוג מקצועי ואישי אשר ימצה את זכויותיכם בפני הערכאות השונות עד להגעה להסדרים המתאימים לכם.

להסיר
את החששות

חייבים רבים נוטים להימנע מטיפול בחובותיהם מתוך חשש מפני ההשלכות הכרוכות בהליכים מורכבים אלו. אנו מבינים את מצבכם, אך ממליצים לכל חייב לערוך בחינה של מצבו הכלכלי בשיתוף עם עורך דין המתמחה בתחום – רק כך, תוכלו להסיר את החששות הכלכליים המלווים אתכם ולטפל בבעיות.

זכרו החובות אינם נעלמים מעצמם והם רק גדלים, פנו עוד היום לקביעת פגישת יעוץ על מנת לצאת לדרך חדשה.

חופש כלכלי
ואישי חדש

בחירה בנו, תאפשר לכם שקט נפשי וביטחון כי אתם מקבלים את הייצוג המשפטי הטוב ביותר – תוך התחשבות במצבכם הרגיש ותוך מתן יחס אישי ומקצועי מעורכי הדין במשרדנו. אנו תופרים לכל לקוח את הטיפול המתאים עבורו, תוך התחשבות מלאה ביכולות הכלכליות ובצעדים שננקטו על ידו טרם הייצוג שלנו.

אנו מתחייבים ללוות אתכם שלב אחר שלב עד שתוכלו ליהנות שוב מחופש כלכלי ואישי לכם ולמשפחותיכם.

להקטנת החובות שלכם עוד היום,

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם: