למה אנחנו

פירמת עורכי הדין אביטל, חרטה על דגלה לעזור לכל לקוח אשר נקלע לחובות להסדיר את חובותיו בצורה מהירה ונכונה, תוך מיצוי מלוא הזכויות המשפטיות העומדות לרשותו.

כמשרד בעל ניסיון רב והתמחות בנושא של חדלות פירעון, עיקולים, הגבלות, הליכי פשיטות רגל, הסדרי חוב, איחודי תיקים, צווי תשלומים ועוד, אנו מכירים את נבכי החוק ויודעים לנצלו לטובת לקוחותינו.

למה
לבחור בנו?

  • ליווי משפטי מקצועי עתיר ניסיון.
  • היכרות מעמיקה עם החקיקה והפסיקות בתחום.
  • יחס אישי וליווי צמוד לכל חייב.
  • ייצוג משפטי מלא מול הערכאות השונות.

עתיד חדש
נטול דאגות

מטרתנו העיקרית היא שכל לקוח יוכל להתחיל בחיים חדשים, נטולי דאגות כלכליות, עיקולים וחשש מפני נושים. אנו עושים הכל על מנת לאפשר לחייבים למזער את החובות אליהם נקלעו ולהגיע להסדרים כספיים שיאפשרו להם להסדיר את חובותיהם ועדיין להמשיך להתקיים בכבוד.

לכן, אם אתם עומדים בפני הליכי הוצאה לפועל, מתמודדים עם עיקולים והגבלות או חושבים על פשיטת רגל – בחירה בפירמת עורכי הדין אביטל, תקנה לכם ייצוג מקצועי ואישי אשר ימצה את זכויותיכם בפני הערכאות השונות עד להגעה להסדרים המתאימים לכם.

להסיר
את החששות

חייבים רבים נוטים להימנע מטיפול בחובותיהם מתוך חשש מפני ההשלכות הכרוכות בהליכים מורכבים אלו. אנו מבינים את מצבכם, אך ממליצים לכל חייב לערוך בחינה של מצבו הכלכלי בשיתוף עם עורך דין המתמחה בתחום – רק כך, תוכלו להסיר את החששות הכלכליים המלווים אתכם ולטפל בבעיות.

זכרו החובות אינם נעלמים מעצמם והם רק גדלים, פנו עוד היום לקביעת פגישת יעוץ על מנת לצאת לדרך חדשה.

חופש כלכלי
ואישי חדש

בחירה בנו, תאפשר לכם שקט נפשי וביטחון כי אתם מקבלים את הייצוג המשפטי הטוב ביותר – תוך התחשבות במצבכם הרגיש ותוך מתן יחס אישי ומקצועי מעורכי הדין במשרדנו. אנו תופרים לכל לקוח את הטיפול המתאים עבורו, תוך התחשבות מלאה ביכולות הכלכליות ובצעדים שננקטו על ידו טרם הייצוג שלנו.

אנו מתחייבים ללוות אתכם שלב אחר שלב עד שתוכלו ליהנות שוב מחופש כלכלי ואישי לכם ולמשפחותיכם.

להקטנת החובות שלכם עוד היום,

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם: